linka*fax*telmístnost

ADERA s.r.o.
David Michal 214 008 d

AIR PRO s.r.o.
Klimešová Lucie 606, 285 008 a/1
Kuchařová Romana 606, 285 008 a/1
Malášková Babeta 606 008 a/1
Němcová Michaela 285, 606 008 a/1

Aktiva Praha, spol. s r.o.
Bernhardová Martina 008 b
Gaydečka Boris 008 b
Štěpánová Hana
 provoz
Lávka
Vodešilová Denisa 008 b
Zemanová Zdenka
 provoz
278 Lávka

Aldea vzdělávácí agentura
Jírová Zora 222 A128
Peterková Irena 222 A128

Angel´s Fresh s.r.o.
Andělová Markéta
 KLUB TECHNIKŮ
209 775 552 105 A126

Asociace inovačního podnikání České republiky
Halada Svatopluk 274, 259 B142
Němečková Iveta 275 B336
Švejda Pavel 276 B336

Asociace pro využití obnovitelných zdrojů energie
Motlík Jan 631 A305

Asociace prostředníků a rozhodců ve věcech duševního vlastnictví
Zamrzla Vladimír
 předseda
314 B240

Cejnar Miroslav, JUDr.
Cejnar Miroslav 324 B137

Czech Restaurant Mgt.Co.spol. s r.o.
Káňová Alena
 Restaurant
307, 357 Mlýnec
Štěpánek Pavel
 Restaurant
208, 307, 327 800 165 963 Mlýnec
Šubrt Jiří
 Restaurant
308 Mlýnec

ČESKÁ a SLOVENSKÁ OBEC DĚLOSTŘELECKÁ
  334 B334
Klusáček Jan 364 B233
Neuschl Martin 360 B136

Česká asociace pro geoinformace
  374 B229

Česká elektrotechnická společnost ČSVTS
Došla Jiří
 tajemník
256 B422

Česká energetická společnost
Schamberger Václav
 předseda
398, 313 B231
Švarcová Ivana
 tajemnice
313, 398 B231

Česká lesnická společnost
Zdeněk Vacek
 tajemník
384 B236

Česká marketingová společnost
Hábová Milada
 tajemnice
395 A535

Česká metrologická společnost
  282 B434
Vidimová Ivana
 tajemnice
254 B222
Vítovec Jindřich 283 A535

Česká silniční společnost
Knechtová Jana 292 292 B331
Vacek Tomáš
 tajemník
388 B333

Česká společnost chemická
Pokorná Helena
 tajemnice
383 222 220 184 A403
Řápková Radmila 370 222 221 778 A404
Vlková Alena 383 222 220 184 222 220 184 A403

Česká společnost pro jakost
 Sekretariát ČSJ 269 229 B441
Babelová Radka 269 B441
Berková Tereza 638 B553
Dušková Monika 271 B436
Havlinová Markéta 358 B425
Hofmanová Romana 253 B430
Husáková Zuzana 296 610 B553
Hykš Ondřej 640 B439
Kopecký Ondřej 284 B440
Koten Petr
 ředitel
602 B442
Kotenová Jana 287 B553
Kubla David 637, 636 B431
Kvapilová Jana 231 B436
Leitermannová Nikola 639 B430
Lukešová Irena 225 B436
Michálková Eliška 652 B553
Novotová Júlia 323 B439
Pečenková Petra 241 B438
Pomahačová Petra 605 B338
Procházka Zdeněk 616 B431
Ryšánková Monika 255 B430
Smolíková Václava 261 B338
Spilková Šárka 621 B425
Synková Božena 338 B440
Taraba Jan
 ředitel NPJ
637, 237 B431
Vladyková Milena 232 B338
Zamazalová Eva 385 B338

Česká společnost pro manipulaci s materiálem-logistiku
Smolová Miroslava
 tajemnice
334 A202
Štědrý Milan 641 B335

Česká společnost pro nové materiály a technologie
Šperlink Karel
 předseda
326 B341

Česká společnost pro ocelové konstrukce
Chloupková Dagmar
 tajemnice
397 A304
Skyva Jiří 397 A304

Česká společnost pro technickou normalizaci
Kult Jiří
 předseda
C347

Česká společnost pro zdravotnickou techniku
Rybínová Helena
 tajemnice
378 B432

Česká společnost průmyslové chemie
Pokorná Helena 383 222 220 184 A403

Česká společnost rostlinolékařská
Řehák Vladimír
 tajemník
265 B135

Česká stavební společnost
Chloupková Dagmar 397, 205 A304
Kuklík Pavel
 předseda
397 A304

Česká strojnická společnost
Valentová Hana
 tajemnice
203 B138

Česká vědeckotechnická společnost spojů
Čech Martin
 tajemník
286 608 B549
Janoušek František 286 608 B549
Ptáček Josef
 předseda
286 608 B549

Česká vědeckotechnická vodohospodářská společnost
Bečvář Václav 386 B228

Česká VTS pro informatizaci a informační technologie
Samek Jiří
 předseda
375 C355
Samková Petra 375 C355
Skokan Jindřich 375 C355

Česká zemědělská společnost - PU
Svoboda Antonín 270 B135

Českomoravská společnost soudních znalců
Křenek Pavel
 tajemník
678 A203
Sekanina Zdeněk
 předseda
678 A203

Českomoravská společnost textilní, oděvní a kožedělná
Křivohlávek Václav
 předseda
376 A125
Pejšová Jaroslava
 tajemnice
376 A125

Český komitét pro vědecké řízení
Havlík  279 B334
Mikeska Stanislav 279 B334
Vojtěch Lukáš
 předseda
279 B334
Zouhar Josef
 tajemník
279 B334

Český spolek pro péči o životní prostředí
Mikulová Vlastimila
 tajemnice
365 B232

Český svaz geodetů a kartografů
Chudobová Jana
 tajemnice
374 B229

EXPLOSIVE spol. s r. o.
  B136

F.M.Partner spol. s r.o.
Farářová Hana 224 B237
Mayer Roman 224 B237

Global security service - Ing. Martin Neuschl
 Recepce 226 recepce
 Recepce, úklid, ubytování 331, 211 recepce
Bílá Věra
 podatelna
215 222 222 155 008 g
Ježek Karel
 vedoucí recepce a úklidu
331 recepce
Neuschl Martin 601, 360 B136

Hornická společnost
Peprný Karel A519

Klub Žen ČSVTS
Vidimová Ivana
 tajemnice
254 B222

Komora geodetů a kartografů
Fafejta Jan
 předseda
374 B229

MAGICWARE, společnost s ručením omezeným
Jelínek Petr Smet.náb.
Krejcarová Romana Smet.náb.

MERDITA,spol.s r.o.
  626, 625 B339

Mikeštík Petr Mgr.
Mikeštík Petr 264 B140

Muzeum Bedřicha Smetany
  328 NL 1

NOTIA Středisko vzdělávání, spol. s r.o.
Šnajdrová Ivana 306 309 A204
Trantová Jana 304 309 A204

Pražská vědeckotechnická společnost
Neumann Karel
 předseda
227 A324

Sdružení oboru vodovodů a kanalizací České republiky
 
 recepce
660 646 Smet.náb.
Doudová Veronika 346 Smet.náb.
Hruška Jiří 628 Smet.náb.
Jonová Zuzana
 tajemník
207 Smet.náb.
Jungová Ivana 661 Smet.náb.
Škarková Barbora 688 Smet.náb.
Vlasák Oldřich
 ředitel
647 Smet.náb.
Wanner Filip 662 Smet.náb.

Sdružení pro oceňování kvality
Klečková Baumanová Michaela
 tajemnice
236 B326
Macůrková Kateřina
 výkonná ředitelka
B326

Silikátová společnost ČR
Jankovský Ondřej
 tajemník
337 C254

Společenstvo drobného podnikání
Bažant Vlastimil 252 B235
Davidová Pavla
 tajemnice
335 B234
Houdová Monika 389 B234
Zatloukal Vladimír
 předseda
389 B234

Společnost dopravy
Kořínková Květoslava
 předsedkyně
336 A129

Společnost pro techniku prostředí
Baťhová Iva 353 B433
Mádr Marek 353 B433

Společnost pro těžbu plynů
Peprný Karel
 tajemník
A519

Společnost pro trhací techniku a pyrotechniku
Klusáček Jan 364 B233

Společnost pro územní plánování, urbanismus a životní prostředí
  B139

Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS
Peterková Irena
 předseda
222 A128

Společnost průmyslu papíru a celulózy
Belicová Ludmila
 tajemnice
B230

Společnost tisku
Belicová Ludmila
 tajemnice
B230

Společnost vědeckotechnických parků ČR
Němečková Iveta 275 B336
Švejda Pavel 276 B336

Svaz audiovizuálních techniků a manažerů
Mikeš Ivan 258 B146

TODPART s.r.o.
Hájíčková Alena 601 B136
Neuschl Martin 360 B136

TŘI GRÁCIE s.r.o.
Žwak Jiří 381 vinárna

WITTMANN TOURS spol. s r.o.
Davidová Jitka 245 A507
Ernyeiová Marta 245 A507
Wittmannová Sylvie 245 A507

Zátiší Catering Group, a.s.
Čampulka Miroslav C158
Čampulková Petra C158
Chrenková Lucie C158
Janda Jiří C158
Kotenová Karolina 350 C158
Marešová Adéla C158
Motlíková Markéta 350 C158
Novotná Hana 667 C158
Rubášová Helena 642 392 C158
Šilhavá Jana C158
Žitníková Michaela C158

*) Předčíslí pro linku nebo fax je: 221 082