Pondělí, 19. 11.
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 419
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 318
09:00 Česká společnost pro manipulaci s materiálem-logistiku z.s.sál 213
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 418
18:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
18:30 Petra Šťastná sál 319
 Úterý, 20. 11.
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
09:00 Aktuální paragrafysál ven
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 220
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 318
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 213
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 501
14:30 Česká meteorologická společnostsál 315
17:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
19:30 Sri Chinmoy centrum z.s.sál 319
 Středa, 21. 11.
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 219
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s.sál 414
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 Česká VTS pro informatizaci a informační technologiesál 220
09:00 SEMKON, s.r.o.sál 319
09:00 Česká zemědělská společnost, z.s.sál 401
15:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
17:00 ASSO
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 501
17:00 Klub skalničkářů Praha z.s.sál 318
 Čtvrtek, 22. 11.
09:00 Aliaves, s.r.o.sál 501
09:00 Aktuální paragrafysál 319
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
09:00 Aliaves, s.r.o.sál 220
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 213
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 401
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 318
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 315
09:00 Český svaz vědeckotechnických společnostísál 217
14:30 Piňos Yacht s.r.o.sál 315
16:00 Dobrá rodina o.p.s.sál 318
18:00 Mindsoft s.r.o.sál 217
18:00 Mindsoft s.r.o.sál 219
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
19:30 Sri Chinmoy centrum z.s.sál 319
 Pátek, 23. 11.
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 Česká pojišťovnasál K20
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 419
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 319
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 318
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 418
 Sobota, 24. 11.
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 501
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 319
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)sál 417
09:30 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 220
09:30 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
14:30 Leesora consulting s.r.o.sál 219
 Neděle, 25. 11.
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 319