Sobota, 23. 3.
09:00 Zázemí konference.
Mensa České republiky
sál 217
09:00 Gabriela Babušová Učíme český jazyk komunikačně a zážitkově.
Mensa České republiky
sál 418
09:00 Miroslav Dvořák Moderní nástroje pro inovativní učitele
Mensa České republiky
sál 417
09:00 Jan Korda Mapy učebního pokroku jako nástroj učení a hodnocení.
Mensa České republiky
sál 319
09:00 Eva Bomerová Děda Lesoň?
Mensa České republiky
sál 414
09:00 Irena Hošková Quo Vadis... Co by v budoucí Koncepci rozvoje nadání rozhodně nemělo chybět.
Mensa České republiky
sál 318
09:00 Mensa České republikysál 315
09:00 Zázemí konference.
Mensa České republiky
sál 213
09:00 A. R. X.
Energom projekty, a.s.
sál 501
09:00 Mensa České republikysál 219
09:00 Dobrovolnické centrun zs.sál K20
09:30 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
10:00 Mensa České republikysál 419
 Neděle, 24. 3.
10:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
10:00 o. z. Believer`s LoveWorld Inc. a.k.a Christ Embassysál 418
 Pondělí, 25. 3.
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 Česká metrologická společnostsál 318
09:00 Klub personalistů o.p.s.sál 319
09:00 Novinky v oblasti daní a účetnictví
NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.
sál 219
09:00 Aliaves, s.r.o.sál 315
18:00 Studium Ved
Vjačeslav Železnov
sál 315
18:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
18:00 Národní demokraciesál 318
 Úterý, 26. 3.
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 220
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 419
09:00 Klub personalistů o.p.s.sál 319
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 501
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 217
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 Aktuální paragrafysál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 414
14:30 Česká potravinářská společnostsál 315
16:30 Zastoupení v České republicesál 217
17:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
17:00 TGM a Podkarpatská Rus“ –doc. V.Preclík – MDH
Masarykovo demokratické hnutí
sál 213
18:00 Programovani C#
Vjačeslav Železnov
sál 501
18:00 Business English
Vjačeslav Železnov
sál 315
 Středa, 27. 3.
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 220
09:00 Česká společnost pro manipulaci s materiálem-logistiku z.s.sál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 Česká metrologická společnostsál 318
09:00 Česká vědeckotechnická společnost spojů, z.s.sál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 Aktuální paragrafysál 319
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 315
13:00 Česká zemědělská společnost, z.s.sál 401
15:30 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
17:00 ASSO
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 501
18:00 Life coaching
Vjačeslav Železnov
sál 315
 Čtvrtek, 28. 3.
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál ven
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 220
09:00 Asociace energetických manažerů, z.s.sál 318
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Česká lesnická společnost, z.s.sál 401
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 213
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 Česká vědeckotechnická vodohospodářská společnost, z.s.sál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 219
13:00 Společnost pro techniku prostředí, z.s.sál 501
14:00 Česká společnost chemická, z.s.sál 401
18:00 Astrologie
Vjačeslav Železnov
sál 315
18:00 Programovani Java
Vjačeslav Železnov
sál 501
18:00 Klub kaktusářů Kladno, z. s.sál K20
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
 Pátek, 29. 3.
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 315
18:00 Verein für spiritistische Studien Allan Kardecsál 219