Pondělí, 16. 9.
09:00 Dáň z Příjmů pro daňové a účetní specialisty.
BOVA POLYGON
sál 418
09:00 D/TLD Audit.
TP Consulting s.r.o.
sál 419
09:00 Finanční kontrola ve veřejné správě.
Aliaves & Co., a.s.
sál 213
09:00 Zkoušky
Česká společnost pro jakost, z.s.
sál 315
09:00 Základní kurz DDD
Společenstvo drobného podnikání, z.s.
sál 318
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 Obchodněprávní JUDIKATURA
BOVA POLYGON
sál 417
10:30 WEC 2023
Český svaz vědeckotechnických společností
sál 319
19:00 Česká společnost pro civilizační studiasál 219
 Úterý, 17. 9.
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 315
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 414
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 219
09:00 D/TLD Audit.
TP Consulting s.r.o.
sál 419
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 319
13:00 Společnost pro techniku prostředí, z.s.sál 213
14:30 Česká společnost pro jakost, z.s.sál 315
16:00 Hornický spolek sál 401
19:00 Spolek sběratelů a přátel exlibrissál 219
 Středa, 18. 9.
08:00 Česká společnost pro jakost, z.s.sál 401
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 414
09:00 Ing. Miroslav Křižkasál 213
09:00 Ing. Radek Zádrapasál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 315
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 220
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 418
 Čtvrtek, 19. 9.
08:00 Česká zemědělská společnost, z.s.sál 501
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 319
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 414
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 Účetnictví VÚJ s.r.o.sál 315
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
12:00 Český svaz vědeckotechnických společnostísál 220
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
 Pátek, 20. 9.
09:00 Česká zemědělská společnost, z.s.sál 501
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 319
09:00 Účetnictví VÚJ s.r.o.sál 315
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 418
 Sobota, 21. 9.
09:00 Good Memory, s.r.o.sál 418
09:00 Piňos Yacht s.r.o.sál 219
 Neděle, 22. 9.
09:00 Piňos Yacht s.r.o.sál 219
09:00 Good Memory, s.r.o.sál 418
09:00 Zákony BOHATSTVÍ?! s.r.osál 319
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
10:00 o. z. Believer`s LoveWorld Inc. a.k.a Christ Embassysál 417
11:00 Zákony BOHATSTVÍ?! s.r.osál 315