Pátek, 24. 5.
09:00 Zákon o odpovědnosti za přestupky
BOVA POLYGON
sál 418
09:00 Daňový seminář
SEKO CZ s.r.o.
sál 319
 Sobota, 25. 5.
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 Piňos Yacht s.r.o.sál 219
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 418
09:30 ZNAKOVÝ JAZYK.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
09:30 ZNAKOVÝ JAZYK.
RNDr. Irena Peterková
sál 501
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 414
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 417
 Neděle, 26. 5.
09:00 Piňos Yacht s.r.o.sál 219
09:00 TCM BOHEMIA s.r.o.sál 418
10:00 o. z. Believer`s LoveWorld Inc. a.k.a Christ Embassysál 319
10:00 ZNAKOVÝ JAZYK.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
 Pondělí, 27. 5.
09:00 SPÚ - Formální úprava písemností
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 318
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 BOVA POLYGONsál 418
17:30 Severská společnost. z.s.sál 418
18:00 ZNAKOVÝ JAZYK.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
 Úterý, 28. 5.
08:00 Česká společnost pro jakost, z.s.sál 220
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 318
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 315
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 Klub personalistů o.p.s.sál 319
14:00 Piňos Yacht s.r.o.sál 213
14:30 Česká meteorologická společnostsál 315
14:30 Česká potravinářská společnostsál 318
17:00 ZNAKOVÝ JAZYK.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
18:00 Programovani C#
Vjačeslav Železnov
sál 501
 Středa, 29. 5.
08:00 Česká společnost pro jakost, z.s.sál 220
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 213
17:00 ZNAKOVÝ JAZYK.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
 Čtvrtek, 30. 5.
08:00 Česká společnost pro jakost, z.s.sál 220
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 414
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 501
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 213
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 217
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 401
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
16:30 Festo, s.r.o.sál 319
17:00 FONTES RERUM družstvo pro ekonomická, politická a sociální studiasál 217
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418