Sobota, 23. 2.
09:00 A. R. X.
Energom projekty, a.s.
sál 319
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 417
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 414
09:30 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
09:30 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 501
 Neděle, 24. 2.
10:00 o. z. Believer`s LoveWorld Inc. a.k.a Christ Embassysál 418
 Pondělí, 25. 2.
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:30 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 501
18:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
 Úterý, 26. 2.
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 501
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 414
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 217
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 Aktuální paragrafysál 319
14:30 Česká potravinářská společnostsál 318
17:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
18:00 Síla ženy
Michaela Zdráhalová
sál 417
 Středa, 27. 2.
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 213
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 219
15:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
17:00 Severská společnost. z.s.sál 318
 Čtvrtek, 28. 2.
09:00 Okresní hospodářská komora Kladnosál K20
09:00 Česká společnost rostlinolékařská, z.s.sál 501
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 414
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 418
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 Aktuální paragrafysál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 419
09:00 SEMKON, s.r.o.sál 319
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 219
14:00 Česká společnost chemická, z.s.sál 401
18:00 Klub kaktusářů Kladno, z. s.sál K10
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418