Neděle, 22. 9.
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 Zákony BOHATSTVÍ?! s.r.osál 319
09:00 Škola paměti.
Good Memory, s.r.o.
sál 418
09:00 Piňos Yacht s.r.o.sál 219
10:00 o. z. Believer`s LoveWorld Inc. a.k.a Christ Embassysál 417
10:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 401
11:00 Zákony BOHATSTVÍ?! s.r.osál 315
 Pondělí, 23. 9.
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 318
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
 Úterý, 24. 9.
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 414
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 501
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 319
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 213
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 219
14:30 Česká potravinářská společnostsál 318
14:30 Piňos Yacht s.r.o.sál 319
17:00 TGM a legie“-doc. Vratislav Preclík - prezentace publikace
Masarykovo demokratické hnutí
sál 315
18:00 Generace Identity - spolek pro ochranu evropského dědictvísál 319
 Středa, 25. 9.
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 219
09:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
09:00 Sdružení oboru vodovodů a kanalizací ČR, z.s.sál 217
10:00 Společnost tiskusál 401
13:00 Okresní rada žen Kladno sál K20
17:30 Věra Horníkovásál 418
18:00 Mindsoft s.r.o.sál 219
18:00 Mindsoft s.r.o.sál 217
 Čtvrtek, 26. 9.
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 319
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 501
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 414
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 220
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 213
09:00 Česká vědeckotechnická vodohospodářská společnost, z.s.sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
13:00 Společnost pro techniku prostředí, z.s.sál 401
14:00 Česká společnost chemická, z.s.sál 318
17:00 Michaela Zdráhalovásál 319
18:00 Klub kaktusářů Kladno, z. s.sál K20
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
 Pátek, 27. 9.
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 414
 Sobota, 28. 9.
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 414
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 418
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 419
10:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 401