Čtvrtek, 21. 11.
09:00 Stavební zákon a předpisy souvisící v aktuální judikatuře
BOVA POLYGON
sál 418
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 414
09:00 Sucho a nedostatek vodky - aktuální vývoj a legislativní novinky
Aliaves & Co., a.s.
sál 401
09:00 Metrologie
Česká společnost pro jakost, z.s.
sál 220
09:00 Kontrola finančního úřadu
NOTIA Středisko vzdělávání,spol. s r.o.
sál 501
09:00 Evidence obyvatel
Vzdělávací centrum Morava s.r.o.
sál 315
09:00 Datové schránky a autorizovaná konverze dokumentů
Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.
sál 318
09:00 Daňová abeceda
Komora daňových poradců ČR
sál 417
09:00 Osobní údaje v personalistice a monitoring zaměstnanců
BOVA POLYGON
sál 419
09:00 Opravy a technické zhodnocení hmotného a nehmotného majetku
BOVA POLYGON
sál 213
09:00 Veřejné zakázky
BOVA POLYGON
sál 219
09:00 Spisová služba a archivnictví v analogové a elektronické podobě
BOVA POLYGON
sál 217
09:00 Čeština
Aktuální paragrafy JUDr. Pavel Chládek, s.r.o.
sál 319
09:00 Sdružení vodohospodářů ČRsál ven
16:00 Dobrá rodina o.p.s.sál 318
17:00 Znakový jazyk.
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
18:00 Srbské sdružení sv. Sáva, z.s.sál 219
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
 Pátek, 22. 11.
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 414
09:00 Národní třída
TCM BOHEMIA s.r.o.
sál ven
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol. s r.o.sál 213
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 315
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 219
13:30 Znakový jazyk.
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
17:30 DIEM25
Jiří Šteg
sál 319
 Sobota, 23. 11.
08:30 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 Piňos Yacht s.r.o.sál 219
10:00 Znakový jazyk.
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
10:00 Společenstvo drobného podnikání, z.s.sál 501
10:00 Josef Čápsál 319
14:30 Pavlikov Ilia sál 418
 Neděle, 24. 11.
09:00 Piňos Yacht s.r.o.sál 219
10:00 Znakový jazyk.
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
10:00 o. z. Believer`s LoveWorld Inc. a.k.a Christ Embassysál 319
 Pondělí, 25. 11.
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 315
09:00 BOVA POLYGONsál 419
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 318
14:00 Ing. Zdeněk Zbyteksál 217
15:00 Valná hromada SVM.
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
18:00 Srbské sdružení sv. Sáva, z.s.sál 219
 Úterý, 26. 11.
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 213
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 220
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 501
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 401
09:00 Aktuální paragrafy JUDr. Pavel Chládek, s.r.o. sál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 319
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol. s r.o.sál hala
14:30 Česká potravinářská společnostsál 315
14:30 Piňos Yacht s.r.o.sál 417
17:00 Znakový jazyk.
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
18:00 Akce D.O.S.T.sál 217
18:00 Společenství vlastníků pro dům č.p. 3106sál K20
 Středa, 27. 11.
09:00 Česká společnost pro jakost, z.s.sál 315
09:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 401
09:00 Česká společnost pro manipulaci s materiálem-logistiku z.s.sál 213
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Česká strojnická společnost z.s.sál 318
09:00 Aktuální paragrafy JUDr. Pavel Chládek, s.r.o. sál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 219
17:00 Znakový jazyk.
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
18:00 Marina Beliavskaya sál 418
18:00 Srbské sdružení sv. Sáva, z.s.sál 219