Pondělí, 21. 5.
08:00 XX. sjezd České společnosti pro jakost
Česká společnost pro jakost, z.s.
sál 217
09:00 Manipulační vozíky
Česká společnost pro manipulaci s materiálem-logistiku z.s.
sál 219
09:00 Opravy a technické zhodnocení hmotného a nehmotného majetku
BOVA POLYGON
sál 418
09:00 Postavení zajištěného věřitele v insolvenčním řízení
BOVA POLYGON
sál 417
09:00 Vybrané otázky medicínského práva
BOVA POLYGON
sál 414
09:00 Hospodaření škol a schválený rozpočet
Aliaves & Co., a.s.
sál 318
13:00 Piňos Yacht s.r.o.sál 315
17:00 Znakový jazyk.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
 Úterý, 22. 5.
07:30 Česká společnost pro jakost, z.s.sál 401
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 414
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 501
09:00 Aliaves, s.r.o.sál 419
09:00 Národní síť Zdravých měst ČRsál 217
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 213
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 Aktuální paragrafysál 319
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 318
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 315
14:00 Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.sál 213
16:00 Dobrá rodina o.p.s.sál 318
18:00 Znakový jazyk.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
19:30 Sri Chinmoy centrum z.s.sál 217
 Středa, 23. 5.
09:00 Česká metrologická společnostsál 318
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
09:00 Asociace energetických manažerů, z.s.sál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 Český svaz vědeckotechnických společnostísál 213
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 219
15:00 Poočkování, z. s., sál 319
17:00 ASSO‘90
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 501
18:00 Znakový jazyk.
RNDr. Irena Peterková
sál 401
 Čtvrtek, 24. 5.
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 Aktuální paragrafysál 417
09:00 Česká vědeckotechnická vodohospodářská společnost, z.s.sál 319
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 318
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 501
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 219
14:00 Česká společnost chemická, z.s.sál 220
17:00 FONTES RERUM družstvo pro ekonomická, politická a sociální studiasál 417
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
19:30 Sri Chinmoy centrum z.s.sál 217
 Pátek, 25. 5.
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 418
09:00 Česká zemědělská společnost, z.s.sál 217
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 219
09:00 Multidisciplinary Academic Conferences 2018 (EMM, ETeL, EITAI)
MAC Prague consulting s.r.o.
sál 319
09:00 Multidisciplinary Academic Conferences 2018 (EMM, ETeL, EITAI)
MAC Prague consulting s.r.o.
sál 318
09:00 Multidisciplinary Academic Conferences 2018 (EMM, ETeL, EITAI)
MAC Prague consulting s.r.o.
sál 315
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 414
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 419
 Sobota, 26. 5.
09:00 Komora daňových poradců ČRsál 217
09:00 Škola paměti.
Centrum vzdělávání MEMORY, s.r.o.
sál 418
09:00 Multidisciplinary Academic Conferences 2018 (EMM, ETeL, EITAI)
MAC Prague consulting s.r.o.
sál 315
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 414
09:30 Studijní centrum duchovních věd Česká republika o.p.s.sál 417
10:00 Josef Čápsál 213
11:00 Multidisciplinary Academic Conferences 2018 (EMM, ETeL, EITAI)
MAC Prague consulting s.r.o.
sál 318
11:00 Multidisciplinary Academic Conferences 2018 (EMM, ETeL, EITAI)
MAC Prague consulting s.r.o.
sál 319
 Neděle, 27. 5.
09:00 Škola paměti.
Centrum vzdělávání MEMORY, s.r.o.
sál 418