Středa, 20. 3.
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 NOTIA Středisko vzdělávání,spol.s r.o.sál 217
09:00 BOVA POLYGONsál 501
09:00 P-ČMKPU
Česká zemědělská společnost, z.s.
sál 315
09:00 P-ČMKPU
Česká zemědělská společnost, z.s.
sál 401
17:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 220
18:00 Life coaching
Vjačeslav Železnov
sál 315
 Čtvrtek, 21. 3.
09:00 Aliaves, s.r.o.sál 213
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 501
09:00 Přiznání k dani z příjmů právnických osob
Aliaves & Co., a.s.
sál 414
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 318
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 Zákon o státním podniku
Aktuální paragrafy
sál 319
09:00 GDPR
BOVA POLYGON
sál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 217
09:00 Stavební zákon
BOVA POLYGON
sál 417
14:30 Piňos Yacht s.r.o.sál 417
18:00 Programovani Java
Vjačeslav Železnov
sál 501
18:00 Astrologie
Vjačeslav Železnov
sál 315
19:00 Řečnický klub - Amplion Toastmasters
Amplion Toastmasters, spolek
sál 418
 Pátek, 22. 3.
09:00 Aliaves, s.r.o.sál 220
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 RAMSES
Česká společnost chemická, z.s.
sál 219
10:00 Mensa České republikysál 315
10:00 Mensa České republikysál 414
10:00 Mensa České republikysál 417
10:00 Mensa České republikysál 319
10:00 Mensa České republikysál 318
10:00 Mensa České republikysál 217
10:00 Mensa České republikysál 213
 Sobota, 23. 3.
09:00 Mensa České republikysál 418
09:00 Mensa České republikysál 417
09:00 Mensa České republikysál 319
09:00 Mensa České republikysál 414
09:00 Mensa České republikysál 318
09:00 Mensa České republikysál 315
09:00 Mensa České republikysál 213
09:00 A. R. X.
Energom projekty, a.s.
sál 501
09:00 Mensa České republikysál 219
09:00 Dobrovolnické centrun zs.sál K20
09:00 Mensa České republikysál 217
09:30 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
 Neděle, 24. 3.
10:00 o. z. Believer`s LoveWorld Inc. a.k.a Christ Embassysál 418
10:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
 Pondělí, 25. 3.
09:00 Aliaves, s.r.o.sál 315
09:00 Klub personalistů o.p.s.sál 319
09:00 Česká metrologická společnostsál 318
09:00 BOVA POLYGONsál 418
09:00 BOVA POLYGONsál 417
18:00 Národní demokraciesál 318
18:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
18:00 Studium Ved
Vjačeslav Železnov
sál 315
 Úterý, 26. 3.
09:00 Vzdělávací centrum Morava s.r.o.sál 217
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 501
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 213
09:00 Klub personalistů o.p.s.sál 319
09:00 Noveko 96 vzdělávání spol. s r.o.sál 315
09:00 Aktuální paragrafysál 318
09:00 Aliaves & Co., a.s.sál 220
09:00 BOVA POLYGONsál 219
09:00 BOVA POLYGONsál 414
09:00 BOVA POLYGONsál 417
09:00 BOVA POLYGONsál 418
14:30 Česká potravinářská společnostsál 315
16:30 Zastoupení v České republicesál 217
17:00 ZNAKOVÝ JAZYK
Společnost pro vzdělávání a mládež ČSVTS, z. s.
sál 401
17:00 TGM a Podkarpatská Rus“ –doc. V.Preclík – MDH
Masarykovo demokratické hnutí
sál 213
18:00 Business English
Vjačeslav Železnov
sál 315
18:00 Programovani C#
Vjačeslav Železnov
sál 501